Prodej bytu 4+1 143 m² Praha 5

Cena: 15 873 000 Kč, Dovolujeme si Vám představit prostorný byt v osobním vlastnictví 3+kk o celkové ploše 143m2 po rekonstrukci v kombinaci s menším bytem 1+kk (36m2) v suterénu budovy (který je kolaudován jako nebytový prostor).
Prostorný mezonetový byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2019. Výhodou tohoto bytu jsou 3 balkóny (3x 2m2), které umožňují strávit příjemné chvilky při posezení nebo rozhledech po okolí.
První patro tohoto mezonetového bytu se skládá z předsíně, která nás zavede do prostorného obývacího pokoje se stylovými kachličkovými kamny, jídelnou a vstupy na balkony. Další z místností, která se na tomto patře nachází je ložnice(17,2m2) s vestavěnou skříní, manželskou postelí a vlastním balkonem. Následuje kuchyně, která je velmi prostorná s dostatkem denního světla a jako vše ostatní v bytě vkusně zařízena. Poslední z místností na tomto patře je koupelna se samostatně stojící vanou a odděleným sprchovým koutem – rovněž velmi moderně a vkusně zařízeno.
Po schodech se z obývacího pokoje dostaneme do posledního patra tohoto domu, které v současnosti slouží jako ložnice a pracovna s dostatkem úložných prostor.
Zajímavostí je také možnost využití obytného prostoru v suterénu jako další bytovou jednotku, pracovnu či jiný komerčně využitelný prostor.
Kombinace bydlení v mezonetu a příjem z bytové jednotky tak poskytuje velmi zajímavý investiční potenciál.
Popis lokality:
Košíře se nacházejí v údolí Motolského potoka na jeho pravém břehu. Na severu a na východě sousedí se Smíchovem, na západě s Motolem, na jihu s Jinonicemi a Radlicemi. Jsou součástí městské části Praha 5. Košířská zástavba se rozkládá hlavně v údolí a na severním svahu hory Vidoule. V údolí tvoří zástavbu zejména činžovní domy, na svahu jsou pak hlavně vily. Tato čtvrť nebyla zasažena masivní panelovou výstavbou. Západní část Košíř pak tvoří zejména přírodní park Košíře-Motol s bývalou viniční usedlostí Cibulka. Nad Košířským náměstím se nachází jedna dominanta Košíř, funkcionalistický kostel sv. Jana Nepomuckého, a dále zde nalezneme několik zachovaných usedlostí např. Šmukýřka, Cibulka, nebo Buďánka. Na severním okraji Košíř vedou dvě tepny silniční dopravy – ulice Plzeňská a ulice Vrchlického. Na jižním okraji Košíř vede železniční trať. Veřejná doprava je zajištěna tramvajemi na trati Sídliště Řepy – Anděl a autobusovou linkou č. 123 ze Šmukýřky (2 min pěšky). Na okraji čtvrti se nachází i železniční trať č. 122. Lze zde najít také veškerou občanskou vybavenost, kulturní vyžití, množství škol i restaurací.

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte se na mne obrátit se svými dotazy! Jsem Vám k dispozici pro více informací či prohlídku nemovitosti Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+1 143 m² Praha 5

Září 22nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.