Prodej bytu 4 + kk, 85 m 2

Cena: 4 500 000 Kč, Světlá, vzdušná mezonetová bytová jednotka 4kk o výměře 85m2 ve 2NP cihlového bytového domu se zabezpečeným vlastním parkovacím místem přímo u bytového domu. Praha, Český Brod, Úvaly jsou odsud na dosah. Tak zní naše nová exkluzivní nabídka jiho-východně orientované a v neposlední řadě prostorné bytové jednotky, kde nás ráno v ložnici, kuchyni a obývacím prostoru přivítají ranní paprsky. Ostatní okna jsou orientována na jih.
Vstup do bytu otevře pohled do příjemně prostorné předsíně s dřevěným schodištěm do mezonetu.
Byt máme vybavený : kuchyňskou linkou do „L“, která je vybavena vestavnými spotřebiči – myčka, elektrická trouba, sklokeramická deska a digestoř. Lednice a MWT – volně stojící. Linku zakončuje barový pult.
Pokoje bytu jsou neprůchozí, koupelna v mezonetu disponuje vanou, umyvadlem, toaletou, přípojkou na pračku a je zde umístěný elektrický boiler (ohřev vody). Druhá samostatná toaleta s umývátkem našla své praktické umístění v dolní části bytu a je zde instalovaný elektrokotel.
Podlahy v pokojích – plovoucí lamino, v předsíni a koupelně – keramická dlažba.
Ohřev vody zajišťuje vlastní boiler. K bytu náleží sklep/komora ve 2NP, která je sdílená s dalšími dvěma byty na stejném podlaží. V našem případě tato komora slouží k „zaparkování“ cyklistických kol.
Stavba, ve které se nachází naše bytová jednotka, byla v roce 2015 kompletně rekonstruována. V časové ose se o dům svědomitě stará SVJ. Fond oprav zde činí 2 526,- Kč.
SVJ nemá / nesplácí žádný úvěr.
Střecha domu – oprava jedné poloviny již realizována, druhá polovina (více k silnici) – v plánu, řeší se přístupnost z této strany, potažmo k tomu bude realizována kompletní výměna okapů. V plánu je dále výměna vodoměrů.
V obci Břežany II (www.brezanyii.cz) máme mateřskou školku, obchod s potravinami, je zde místní včelař, soukromé truhlářství a spolky: hasičský, myslivecký, rybářský a také fotbálek – SK Břežany.
Rozšířenou vybavenost jakou je zdravotní středisko, základní škola, nákupní centrum, lékárny, pošta najdeme pak v Českém Brodě (5km) nebo nedalekých Úvalech (7km).
Dopravní obslužnost obce Břežany II nabízí komfortní vlakové spojení z Rostoklat (cca 1300m od domu) střídavě v pravidelných intervalech 10min a 20min do Prahy na Hlavní a Masarykovo nádraží. Cesta do Prahy těmito spoji trvá slabou půlhodinu.
Autobusová doprava – II. pásmo. Pro školáky je z Českého Brodu zajištěný školní autobus.
A konečně pro milovníky cyklistiky tato lokalita nabízí cyklostezky všemi směry, tedy jak na Roztoklaty, Úvaly, Český Brod tak i na Černíky a Kounice.
PENB: G
Při kontaktu s RK prosím uvádějte evidenční číslo 50073519.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4 + kk, 85 m 2

Květen 26th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.