Prodej bytu 3+kk/T, OV, 94 m2, Králův Dvůr – Levín (okres Beroun), ul. Větrná

Cena: 7 500 000 Kč, Nabízíme k prodeji byt 3+kk/T v OV, 82 m2, 12 m2 terasa, Králův Dvůr – Levín (okres Beroun), ul. Větrná.
Byt se nachází v krásné vilové čtvrti na kraji obce a zaručuje naprostý klid.
Skládá se ze dvou pater propojených centrálním schodištěm. Prostorné zádveří slouží jako přirozený přechod z přírody do designového bytu. Spodní patro působí velkoryse – centrální obývací prostor je organicky propojen s téměř netknutou kuchyní, ohromné francouzské okno pak láká k pobytu na terase s výhledem do soukromé zahrady. V přízemí najdeme samostatnou místnost pro pračku a sušičku, toaletu, jakož i technickou místnost.
Do prvního patra vstupujeme po schodišti z dřevěného masivu. Na jižní straně vévodí prostorná ložnice se zabudovanou šatní skříní a epickým výhledem do lesů. Severní strana pak patří rozsáhlému dětskému pokoji. Přirozeným středem patra je koupelna s toaletou v duchu Villeroy&Boch.
Byt má vytápěné podlahy s možností regulace v každé místnosti.
Velkým benefitem je nový dům – jedná se o dřevostavbu s ocelovou konstrukcí, díky čemuž má byt minimální provozní náklady. K bytu náleží soukromá zahrada s pergolou pro večerní grilování. Dům obsahuje pouze tři byty, sousedská komunita je semknutá. Hned za domem začíná les, v docházkové vzdálenosti je několik rybníků i zastávka autobusu. V obci je veškerá občanská vybavenost. Praha je pohodlných 20 minut autem po dálnici.
Doporučujeme prohlídku.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou
Třída G – Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk/T, OV, 94 m2, Králův Dvůr – Levín (okres Beroun), ul. Větrná

Srpen 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.