Prodej bytu 3+kk 80 m2 Smetanova, Jaroměř Pražské Předměstí

Cena: 2 399 000 Kč, Předmětem dnešní nabídky je družstevní byt (lze financovat hypotečním úvěrem), který se nachází v klidné a vyhledávané části obce. Občanská vybavenost je v místě včetně obchodu nedaleko.

Byt se nachází ve zděném domě uprostřed zeleně. Velkou výhodou tohoto bydlení je parkoviště určené pouze pro obyvatele domu

Byt prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí v roce 2016. Použity byly kvalitní materiály a myšleno zde bylo i na ty nejmenší detaily (například kamenné parapety u oken).

Odráží se zde exotická atmosféra v severoafrickém či marockém stylu. Byt je prodáván částečně zařízený.

Dispozice:
Po vstupu se z prostorné chodby dostanete do jídelny na kterou plynule navazuje kuchyň. Dále můžete zamířit do obývacího pokoje, (kde naleznete vchod na balkon) skrze, který projdete do ložnice. To co Vás zajisté zaujme je koupelna se sprchovým koutem, sociálním zařízením včetně bidetu. Rekonstrukce byla promýšlena do posledního detailu – kamenné umyvadlo v koupelně a parapety v celém bytě navozují unikátní atmosféru, kterou chcete zažívat každý den.

Byt je v družstevním vlastnictví, to však nebrání financování za pomoci hypotečního úvěru. Podrobnosti s Vámi rád probere náš hypoteční specialista přímo na prohlídce.

Pokud Vás láká tato nabídka neváhejte, zavolejte, domluvte si prohlídku. Budu se na Vás těšit! Jan Kisý

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 80 m2 Smetanova, Jaroměř Pražské Předměstí

Září 18th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.