Prodej bytu 3+kk 80 m2, Říčky v Orlických horách

Cena: 7 190 000 Kč, Právě teď Vám nabízím jedinečnou příležitost v podobě apartmánu ve Wellness hotelu Říčky. Šance, jak spojit příjemné s užitečným.

Wellness, restaurace, posilovna, společenský sál, hory, příroda a mnoho dalšího. Využijte možnosti pasivního příjmu formou krátkodobého či dlouhodobého pronájmu, a zároveň si můžete užívat krásy přírody a odpočinku i sami pro sebe.

Apartmán se prodává plně vybavený. V klidu tak vynecháte starosti se zařizováním a namísto toho můžete vítat své nové hosty už při krásných letních pobytech. Nebo si můžete vyhradit čas sami pro sebe a zvolit horské prostředí pro Vaši rodinou dovolenou či dovolenou s přáteli. Zároveň jistě oceníte, že apartmán má zařízené vlastní webové stránky ( www.apartman-ricky.cz), takže o další další bonus navíc, který Vám pomůže k vaší nové byznysové cestě.

Chopte se šance, jak změnit svůj dosavadní život. Investice do podnikání nebo investice do sebe? Toto rozhodnutí už nechám na Vás. Stačí zavolat a já Vám mile rád otevřu dveře do Vaší nové budoucnosti. Na prohlídce se na Vás bude těšit Váš makléř, Jan Mazánek.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 80 m2, Říčky v Orlických horách

Srpen 20th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.