Prodej bytu 3+kk 73 m2 Zahradní, Rousínov

Cena: 4 500 000 Kč, Hledáte klidné bydlení v dojezdové vzdálenosti od Brna nebo Vyškova? Máme pro Vás krásný byt o dispozici 3+kk s balkónem v městečku Rousínov.

Byt v osobním vlastnictví o velikosti 73 m2 se nachází v 1. NP cihlového domu. Hlavní místnost v bytě představuje dokonalé místo pro setkávání celé rodiny. Byt zůstane vybaven kuchyňskou linkou a skříněmi, které zajišťují dostatek úložného prostotu. K bytu rovněž náleží parkovací stání.

Město Rousínov nabízí veškerou občanskou vybavenost a je ideálním místem jak pro rodinu, tak i pro pořízení investičního bytu.

V případě více zájemců o nemovitost si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 73 m2 Zahradní, Rousínov

Říjen 9th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.