Prodej bytu 3+kk 70 m2, Kolešovice

Cena: 2 390 000 Kč, Hledáte vlastní bydlení, kterým nahradíte Váš malý byt nebo nájem?
Nechcete se trápit rozsáhlou rekonstrukcí?
V tom případě právě pro Vás máme dobrou zprávu… tento byt k prodeji!

Slovy ” Všude dobře, ale doma nejlépe… “. I tak by se dal popsat tento velmi prostorný útulný byt vhodný pro rodinu s dětmi, pár chystající se rodinu teprve založit nebo investora, který chce bezpečně uložit své peníze.

S výměrou 70m2 podlahové plochy se řadí mezi větší byty. Kompletní rozsáhlá rekonstrukce, která proběhla před 2 lety, změnila dispozici z původních 3 + 1 na 3kk. Nová kuchyňská linka na míru navazující na jídelní a obývací prostor, koupelna, záchod, dva velké pokoje, sklad, dva sklepy, komora na chodbě… To vše tento byt nabízí.

Byt je situován v malebné obci Kolešovice, jejíž historie sahá až k roku 1318. Obec s bohatou občanskou vybaveností leží 10km od Rakovníka a její poloha je z dnešního pohledu velmi strategická. Zejména ti, co dojíždějí za prací směrem k Praze ocení blízkost budoucího dálničního nájezdu.

Menší bytový dům se čtyřmi jednotkami má zateplenou fasádu a je v dobrém udržovaném stavu. K dispozici je parkování v garáži přímo u domu.

Vychutnejte si virtuální 3D prohlídku bytu, kterou jsme pro Vás připravili a v případě zájmu Vám velmi rád sdělím více podrobností při osobní prohlídce.

Samozřejmostí je i naše zpracování financování koupě této nemovitosti přímo na míru kupujícího.

V případě více zájemců o tuto nemovitost si majitel vyhrazuje právo prodat zájemci dle svého uvážení s ohledem k nejvyšší nabídkové ceně.

Těšit se na Vás bude při osobním setkání Miroslav Veverka.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 70 m2, Kolešovice

Duben 4th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.