Prodej bytu 3+kk 116 m² Mariánské Lázně

Cena: 9 800 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zcela nové zařízené bytové jednotky 3+kk ve výjimečném bytovém domě Mon Plaisir v Mariánských Lázních. Nabídka je určena pro milovníky bydlení v zeleni, lázeňského života, turistiky, golfu či sjezdového lyžování. Dům je situován u lesa nedaleko soutoku Třebízského a Úšovického potoka v Třebízském údolí, na místě, kde dříve stával historický vodojem. Jeho klenuté stropy jsou zachovány jako historická památka v podzemí novostavby residence.

Bytová jednotka určená k okamžitému nastěhování o podlahové ploše 116,4 m² se nachází v 1. NP bytového domu. Největší částí bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem o celkové výměře téměř 42 m², který je propojen s vlastním balkonem s výhledem do rekreační zóny a lesoparku na JZ straně budovy. Byt se dále skládá z chodby, ze které jsou samostatné vstupy do 3 ložnic a jedné ze dvou koupelen, ve které je k dispozici sprchový kout, WC, bidet a technické zázemí. Druhá koupelna s WC a vanou je součástí ložnice č. 3, která je zároveň druhým největším pokojem bytu. Spolu s koupelnou má výměru cca 29 m². Tato ložnice disponuje rovněž malou předsíní, která může sloužit i jako pracovna.
K bytu patří dále prostorná zděná sklepní komora o výměře 9,1 m². Majitel bytu zcela jistě ocení parkovací stání v 1.PP, propojené s ostatními patry výtahem. Další možnosti parkování jsou přímo před domem na severní straně. K moderním doplňkům patří kamerový systém, alarm v bytě je napojen na PCO. Internet je samozřejmost.

Příjezd k objektu je zachycen v přiloženém videu, vede po málo frekventované Třebízského ulici kolem Spa & Welness hotelu Saint Moritz směrem k obci Prameny. Pěší přístup do centra města je, mimo jiné, možný upravenou parkovou cestou podél potoka a přes kolonádu Lesního pramene po zelené turistické značce.

Město nabízí jedinečnou lázeňskou atmosféru v prostředí parků a kolonád s minerálními léčivými prameny, je obklopeno lesy a kopcovitou krajinou, proto nepřekvapí ani Skiareál Mariánky se 3 sjezdovými lyžařskými tratěmi nedaleko centra, kabinkovou lanovkou a 2 vleky. Rovněž je nutné zmínit Royal Golf Club s golfovým hřištěm, které je obklopeno z velké části jehličnatými lesy, díky čemuž je na něm příjemně i ve velmi horkých letních dnech. Pro více informací kontaktujte makléře a vyžádejte si prohlídku nemovitosti. Ev. číslo: 644513.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 116 m² Mariánské Lázně

Květen 5th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.