Prodej bytu 3+1 v Hradci Králové, ul. Třebechovická

Cena: 3 640 000 Kč, Nabízíme ke koupi dobře řešenou bytovou jednotku o dispozici 3+1 na Slezském předměstí, které je výbornou adresou pro rodiny s dětmi, ale nejen pro ně. Lokalita nabízí skvělou občanskou vybavenost v místě – školka a dětské hřiště přímo naproti, MHD, poliklinika, škola, restaurace, obchod a obchodní centrum za rohem. Dobré dopravní spojení do města a bezplatné parkování před domem činí z této nemovitosti ideální místo pro Vaše nové bydlení nebo uložení financí k investici.

Byt se nachází ve 3. podlaží a náleží k němu 2 lodžie a sklepní kóje. Byt samotný nabízí potenciál pro rekonstrukci dle vlastních představ. Dům samotný již prošel postupnou revitalizací. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví, což je výhodou pro financování hypotečním úvěrem. Zajistěte si své nové bydlení dříve, než banky zvýší úrokové sazby. Pro více informací či rezervaci času na prohlídkový den, který se uskuteční 18.10. od 14-16 hodin, volejte makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 v Hradci Králové, ul. Třebechovická

Říjen 9th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.