Prodej bytu 3+1 OV v obci Luboměř

Nabízíme k prodeji byt 3+1 OV v obci Luboměř.
Byt o celkové výměře 80 m2 se nachází v prvním patře panelového domu v pěkné části obce. Dům je v původním stavu, před revitalizaci, má dřevěná okna. Byt je velice pěkný, útulný a je po částečné rekonstrukci. V bytě pro budoucího majiV. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty. Byt je volný po dohodě se stávajícím majitelem, přibližně za týden. Jedná se o nízkonákladový byt, nájemné všetně příspěvku do fondu oprav činí 1.000 Kč (bez elektriky).
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center. Vše v dosahu několika minut od domu. V obci je velmi dobře vyřešena hromadná doprava – autobusy jezdí v desetiminutových intervalech. Velmi dobrá dostupnost centra obce a okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu.
Cena: 205 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 OV v obci Luboměř

Říjen 4th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.