Prodej bytu 3+1 89 m² Beroun

Cena: 8 990 000 Kč, Vážení klienti, představte si, že se vracíte z práce, otevřete dveře a vejdete do svého vysněného domova. Místo, které má kouzlo, je útulné a přesně podle Vašich představ.

Máme pro Vás nabídku koupě bytu v jedinečném projektu v centru Berouna. Byt 4+1 s balkonem a se zahrádkou ve vile, kde každý z bytů zabírá celé podlaží. Představte si, jak se vracíte z práce do svého slunného obývacího pokoje spojeného s kuchyní, kde už na Vás čeká pohodová atmosféra. K tomu dvě ložnice, samostatný pokoj mimo byt využitelný i jako pracovna nebo dílna, prostorná koupelna, toaleta a spíž.

A to není vše. Ke každému bytu patří dvě parkovací místa ve dvoře, takže už nikdy nebudete muset řešit, kde zaparkujete. K bytu patří i oplocená slunná zahrada o výměře 115 m². Ideální místo pro relaxaci po náročném dni nebo pro grilování s přáteli.

A co teprve výbava bytu! Podlahové elektrické vytápění, plastová okna s trojskly a klimatizace – to vše je součástí nadstandardně provedeného bytu. A nejlepší na tom je, že stále máte možnost ovlivnit výběr sanity, obkladů, dlažby, podlahy a dveří. Můžete si tak vytvořit domov přesně podle svých představ.

Pokud Vám tato nabídka zvedla tep, neváhej a kontaktujte nás. Rádi Vám poskytneme více informací a zašleme odkaz na virtuální prohlídku vzorového bytu, který můžete samozřejmě také po předchozí domluvě navštívit. Nabízíme také možnost financování za nejvýhodnějších podmínek, případně bez prokazování příjmů.

Už se těšíme na Váš zájem a věříme, že Vám pomůžeme splnit sen o bydlení v luxusním bytě v Berouně.

Byty byly dokončeny, čeká se jen na výběr standardu jednotlivých bytů. Ev. číslo: 26018.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 89 m² Beroun

Prosinec 31st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.