Prodej bytu 3+1, 78 m2, v Rakovníku ul. Dukel. hrdinů

Cena: 3 952 000 Kč, Hledáte nadstandartní bydlení v centru města? Pak Vám nabízím byt, který prošel zdařilou rekonstrukcí před 5ti lety a nachází se 3 minuty chůze z centra města, z náměstí. Byt se nachází v 5.NP a má dispozici 3+1. Ke každé místnosti pak náleží lodžie. Jedna z nich je zasklená. Přímo v bytě nalezneme vchodem z chodby i komoru, kterou lze využít i jako šatna. K bytu náleží sklep. Podlahová plocha bytu je 65 m2 a čtyři lodžie mají výměru 13 m2.
Při rekonstrukci byly dány nové plovoucí podlahy, omítky, na stropě byly udělány podhledy s bodovými svítidly. Nová je zde i elektřina, dveře se zárubněmi, kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči a koupelna s vanou.
Bytový dům je postaven z panelů a má 11.NP. Při jeho rekonstrukci byla dána nová okna a dva výtahy. Instalováním elektrické plošiny na vstupní schodiště je dům bezbariérový.
Neváhejte mě kontaktovat na prohlídku. Naše společnost Vám zařídí nejvýhodnější financování. V případě více zájemců bude o kupujícím rozhodnuto licitací.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1, 78 m2, v Rakovníku ul. Dukel. hrdinů

Červen 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.