Prodej bytu 3+1 77 m2 Na Kopečku, Bruntál

Cena: 2 450 000 Kč, V Bruntále Na Kopečku, v krásně zrekonstruovaném bytě 3+1, se budete cítit velmi dobře. Možná je to tím, že majitelé se při jeho renovaci řídili zásadami Feng-šuej. Zcela určitě pak k příjemné atmosféře přispívá také kvalitní provedení a velmi dobrý stav bytu. V neposlední řadě celkovou atmosféru podtrhuje i zasklená lodžie, kterou je možné pohodlně užívat i v chladnějším období.

Praktickým řešením jsou zasunovací dveře do kuchyně, koupelny a v předsíni, díky čemu je ušetřeno dost prostoru. Stejně tak mile překvapí i vestavěná komora a skříň v jedné z chodeb bytu. Při rekonstrukci si majitelé propojili koupelnu s toaletou. Takto se sem pohodlně vejde pračka i samostatná sušička, aniž by koupelna utrpěla na prostornosti a vzdušnosti.

Pravdou je, že byt působí velmi příjemně a není divu, že se některým členům domácnosti ani moc nechce do nového domu, který na ně už čeká. Možná tuší, že budou rádi vzpomínat na pohodlí a klid v krásném bytě Na Kopečku.

Pokud vás láká atmosféra tohoto energeticky vyladěného bytu, ráda vás přivítám na prohlídkovém dni ve středu 25.8. (je třeba domluvit si konkrétní termín). Majitelé si vyhrazují právo prodat byt nejvyšší nabídce.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 77 m2 Na Kopečku, Bruntál

Srpen 22nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.