Prodej bytu 3+1 75 m2, Dolní Dobrouč

Cena: 3 199 000 Kč, Sháníte byt v sousedství města Letohrad a Ústí nad Orlicí, v obci s veškerou občanskou vybaveností ? Nabízíme Vám právě takový, a to o dispozici 3+1, užitné ploše 75 m², nacházející se v obci Dolní Dobrouč. Obcí pravidelně projíždí linkové autobusy. Veškerá občanská vybavenost v obci (OÚ, MŠ, obchod, sportoviště, dětská hřiště, lékař, zubař…). Bytová jednotka je umístěna v 2. NP zděného bytového domu, který byl kolaudován v roce 1996, Vytápění bytové jednotky je pomocí elektřiny, která je v měďi, ohřev pitné vody pomocí bojleru, k bytové jednotce náleží velký balkón, dvě sklepní kóje, samostatná garáž, parkovací stání před domem a zahrádka, na které budete velmi rádi relaxovat s přáteli, rodinou po náročném pracovním týdnu. Můžete zde grilovat nebo zde umístit velký venkovní bazén a odpočívat. Velmi nízké měsíční náklady.

Dolní Dobrouč je obec v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Leží v kopcovité oblasti Podorlické pahorkatiny asi 8 km východo-severovýchodně od Ústí nad Orlicí v nadmořské výšce okolo 350 m. Žije zde 2604 obyvatel, z toho na 260 obyvatel obývá dříve samostatnou Horní Dobrouč a 120 Lanšperk. Obcí prochází železniční trať Ústí nad Orlicí-Letohrad. Místní potok Dobroučka se na konci obce vlévá do Tiché Orlice

Říkáte si, to je přesně to, co hledám? Tak není nic jednoduššího, než-li zavolat a domluvit se na prohlídce.

Fincentrum & Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávislé tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.
Více informací u makléře Petra Kubíčka, který se bude těšit na společnou prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 75 m2, Dolní Dobrouč

Prosinec 28th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.