Prodej bytu 3+1 74 m2 Slovenská, Karviná

Cena: 1 290 000 Kč, Zajímavá příležitost k investici a nebo pro vlastní bydlení. Velmi prostorný a světlý byt v Karviné v klidné části města o dispozici 3+1 se nachází v osmém patře panelového domu na ulici Slovenská.

Technický stav bytu je původní, takže z pohledu současných nároků je nutná jeho rekonstrukce. Nový majitel si tak může vytvořit bydlení zcela podle svých představ. Velice vhodná je dispozice bytu, kdy z předsíně je samostatný vstup do všech místností.

Karviná je město s veškerou občanskou vybaveností. Velmi blízko nabízeného bytu se nachází mateřská a také základní škola. Za zmínku určitě stojí Lázně Darkov, které v poslední době vybudovaly luxusní wellness centra s kvalitní a bohatou nabídkou pro širokou veřejnost.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, ráda se s Vámi potkám osobně na prohlídce, kde Vám sdělím všechny podrobné informace. V případě zájmu zajistíme bezkonkurenční financování přímo dle Vašich představ. Těšit se na Vás bude makléřka Lucie Klečková.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 74 m2 Slovenská, Karviná

Srpen 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.