Prodej bytu 3+1 72 m² Praha 9, Klánovice

Cena: 7 599 999 Kč, and #34;Kupující nehradí žádnou provizi. Ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout byt, který je určený k rekonstrukci dle představ a svých snů a nebudete muset řešit žádné kompromisy. Byt 3/1 o celkové rozloze vč.komory 72,2 m2. Bytová jednotka se nachází v 1. NP/ přízemí/ panelového domu po revitalizaci exteriéru-fasáda, zateplení, plastová okna. ul. Mesinská Praha 9 Klánovice, kde najdete veškeré sportovní vyžití a dostatek zeleně. K bytu dále patří prostorná komora, kde je velkou výhodou, že je přímo vedle bytu. Tato nabídka je vhodná nejen pro mladý pár, ale také pro seniory – možno předělat jako bezbariérový byt kterým vyhovuje klid a pořádek v domě. Byt je vhodný pro bydlení i jako investice. V případě investičního bytu Vám zprostředkujeme prověřeného nájemníka bez provize. Před domem je bezproblémové parkování. Byt je v osobním vlastnictví, a tak jeho koupi můžete realizovat i prostřednictvím hypotečního úvěru, který Vám rádi pomůžeme zařídit. Pro další info neváhejte volat makléře. and #34;

Klánovice patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější lokality na východním okraji Prahy. V místě jsou veškeré služby, školy, školky, lékaři apod.. Stanice MHD, vlakové spojení na Masarykovo i Hlavní nádraží v centru Prahy 15 minut. Klánovický les s množstvím turistických tras i cyklostezek v bezprostřední blízkosti, v okolí je rovněž několik golfových hřišť.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 72 m² Praha 9, Klánovice

Červenec 8th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.