Prodej bytu 3+1 67 m2 Trutnov

Cena: 2 590 000 Kč, Jak dlouho hledáte byt pro spokojený život v Trutnově?

Je Vaší představou žít v cihlovém slunném bytě 3+1 s balkonem s výhledem na romantické západy slunce? Chcete mít klid, aby Vám nikdo nechodil nad Vaším bytem?
Právě takový byt pro Vás mám.

Majitelé v něm bydlí spokojeně již 35 let. A navíc pocit bezpečí jim dodává nová střecha a zateplení domu s příjemným estetickým vzhledem.

Co více si přát?

Byt je situován v žádané lokalitě Družba – vše na dosah…moderní škola, školka a malé i velké obchody,…do přírody kousek…a za chvilku jste i pěšky na náměstí v centru Trutnova.
Byt působí komornějším dojmem. Na balkon se dostanete přímo z obývacího pokoje. Kuchyňská linka byla v minulosti renovovaná a není tedy zcela nová. Do zděné koupelny se dostane denní světlo přes luxfery a nabízí se i možnost rozšíření jejího prostoru.. WC je oddělené. Byt si lze dispozičně odladit i dle Vašich představ. Lze předpokládat Vaší určitou počáteční investici, aby byl byt dle Vašich snů.. viz například poslední 2 ilustrační fotky s jiným vzhledem kuchyně. Pokud bude třeba zařídíme Vám i peníze pro tyto účely. Výhodou bytu jsou jeho velmi nízké provozní náklady. Uvítáte to při další případné měsíční splátce Vašeho úvěru. Součástí bytu je i velký zděný sklep.

Majitelé mají nyní v nájmu garáž, kterou SVJ domu nabídne po dni zrušení nájmu k prodeji.
Garáž je u domu.

V Trutnově je několik mateřských, základních i středních škol, samozřejmostí jsou restaurace, obchody a veškeré služby, ale i široká škála pravidelných kulturních akcí, slavností a festivalů (Věřme, že to tak nějak někdy v budoucnu bude.). Financování Vám zařídíme za nadstandardních podmínek u nadnárodní společnosti Fincentrum & Swiss Life Select. Stačí se jen rozhodnout. Na prohlídku s Vámi se těší Ivan Junek.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 67 m2 Trutnov

Duben 22nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.