Prodej bytu 3+1 59 m² Velešín

Cena: 3 000 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 3+1, OV, bez balkonu, 59 m², ve druhém patře dvoupatrového podsklepeného zděného domu bez výtahu, ul. Budějovická, Velešín.

Původně se jedná o bytovou jednotku s dispozicí 2+1, kde přemístěním kuchyňské linky do chodby, vznikl třetí pokoj. Celkově je byt udržovaný a čistý, z prostoru půdy zateplený. WC je samostatné, v koupelně vana, umyvadlo a prostor pro pračku. Obývák má 17,3 m², ložnice 14,6 m², pokoj pak 10,5 m². Za výhodu bytu se dá označit samostatné vytápění a to buď kotlem na tuhá paliva instalovaným ve sklepě, napojeným do ústředního topení, nebo lokálním, krbem v obýváku, či kamínky v ložnici. Aktuální měsíční náklady na byt jsou 726,-, z toho je příspěvek do FO 474,-, plus elektřina dle aktuální spotřeby a náklady na palivo. Strop nad bytem je zateplen.

Součástí nabídky jsou menší a větší sklep a možnost využití společné místnosti o cca 30 m².

Dům je pečlivě udržován: nová je střecha, stoupačky, plastová okna a neočekávají se v nejbližší době vyšší výdaje. Parkování za domem na obecním pozemku.

Město Velešín nabízí svým obyvatelům kompletní občanskou vybavenost včetně kina, lékařů, zubaře, několik obchodů a vzdělání pro děti od školky až po střední školu technického směru. Dojezdová vzdálenost do Českých Budějovic cca 20 min, na hraniční přechod Dolní Dvořiště 20 km. Z bytu je to na autobusové nádraží cca 300 m, na vlakovou zastávku 945 m.

S případným profinancováním hypotékou vám rád pomůže náš finanční specialista. Ev. číslo: 647131.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 59 m² Velešín

Duben 29th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.