Prodej bytu 3+1 56 m2 Bělehradská, Pardubice

Cena: 2 990 000 Kč, Pokud máte svůj osobitý styl a chcete do Vašeho domova vnést kousek sebe, pak je tento byt ideální právě pro Vás. Původní stav Vám umožní úpravy přesně podle Vašich představ a Polabiny jsou výbornou lokalitou nejen díky veškeré občanské vybavenosti.
A pokud hledáte byt na investici, pak osloví i Vás.
Nebude se Vám chtít vařit? Nevadí, výbornou pizzu si můžete přinést domu ještě horkou a klidně i v pantoflích, pizzerie je totiž doslova před barákem. Pobavení v okolí domu je tady jak pro děti, tak i dospělé, protože před domem je nejen již zmíněná pizza, ale také restaurace a kavárny se zahrádkou. Okna bytu jsou orientována na západ, tedy na opačnou stranu od restaurací, díky tomu je byt také hezky světlý a nemusíte se bát, že Vám někdo bude zpívat v noci pod okny. Děti si zase užijí na hřišti, které je za domem. Do třetího patra nemusíte po svých, vyveze Vás jeden ze dvou výtahů, které oceníte nejen při stěhování.
K bytu náleží sklepní koje, ale kdo své kolo nebo kočárek má rád pod dohledem, toho nadchne prostorná komora hned vedle bytu. (Kdo nemá kolo, určitě si tam rád uskladní marmelády od maminky nebo sezonní oblečení).

Co více dodat? Přijďte se podívat!
Budu se na Vás těšit na prohlídce, Vaše makléřka Veronika Jelínková.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 56 m2 Bělehradská, Pardubice

Květen 1st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.