Prodej bytu 2+kk 80 m2 Křížkova, Plzeň

Cena: 5 490 000 Kč, Nabízíme k prodeji luxusní, nadstandardně zařízený byt cca 60 m2 se zastřešenou terasou cca 20 m2, v blízkosti centra Plzně – Roudná, Křížkova ul. 15 (600 m od náměstí Republiky).
Bytová jednotka prošla rekonstrukcí v roce 2017 následně nový majitel v roce 2020 zcela a moderně znovu celé zrekonstruoval a moderně vybavil.
Byt zůstane ve stavu jak jej zachytil fotograf, kompletně s vybavením, vše cca 3/4 roku používané. Precizní majitel, vše v perfektním stavu.
Byt disponuje podlahovým topením, zároveň centrálním plynovým vytápěním. Teplá voda z boileru. O kvalitu vzduchu v bytě se stará rekuperační jednotka. Veškerý nábytek v bytě zhotoven na zakázku z vysoce kvalitních materiálů. Ani na kuchyňské lince se nešetřilo, spotřebiče Candy, americká lednice Concept, myčka Concept.
Terasa zastřešena, vybavena sezením, vířivkou, krbem, TV.
Třešničkou bytu je velkorysé akvárium.
Dům s nízkými provozními náklady, správce objektu je zároveň jeden ze šesti majitelů domu. Dům s rodinnou atmosférou a s bezproblémovými vztahy. Fond oprav 15,- Kč/ m2, otop cca 850,- Kč/m.
K dispozici kolárna, kočárkovna.
Sklep taktéž k dispozici – momentálně nevyužíván.

V případě potřeby volné ihned.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 80 m2 Křížkova, Plzeň

Září 1st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.