Prodej bytu 2+kk 48 m2 Mazurská, Praha

Cena: 4 580 000 Kč, Hledáte bydlení, kde byste měli vše na jednom místě? Občanská vybavenost (poliklinika Mazurská, školy, školky, obchodní centrum Krakov), výborné dopravní spojení s centrem a v neposlední řadě krásné prostředí pražské čtvrti Troja. Přesně tam se nachází byt v ulici Mazurská, který nyní hledá svého nového majitele.

Umístění bytu garantuje komfortní bydlení s kvalitní občanskou vybaveností a s širokou škálou možností volnočasových aktivit. Kopec Palírka, tyčící se nad zoologickou a botanickou zahradou, nabízí nádherné výhledy na Prahu a zve na procházku krásným starým třešňovým sadem. V docházkové vzdálenosti je možné opět zhlížet na Prahu ze známé Bohnické vyhlídky u hradiště Na Farkách. Na jednom z konců přírodní rezervace Podhoří lze využít přívozu na druhou stranu řeky Vltavy. Na své si přijdou i příznivci sportovních aktivit. Nedaleké hřiště BMX, Vltavská cyklostezka a za zmínku také stojí evropská dálková trasa E10 od Baltského moře po Středozemní moře pro pěší turisty o délce 2 850 km.

Nabízený byt v osobním vlastnictví o celkové užitné ploše 47 m2 je v 1NP cihlového domu s bezbariérovým přístupem a dvěma výtahy. Původní dispozice 1+kk byla vybudováním příčky v obývacím pokoji změněna na 2+kk a byt tedy po této úpravě disponuje i samostatnou ložnicí. Kuchyňský kout je vybaven plně funkční kuchyňskou linkou včetně spotřebičů. Prakticky řešená vestavěná šatní skříň v chodbě a v ložnici nabízí dostatek úložného prostoru. Velmi elegantně působí i zabudovaná knihovna v obývacím pokoji.

Samotný dům je ve velmi dobré kondici. K bytu náleží sklepní kóje na patře.

Již přemýšlíte, že byste si nemovitost chtěli pořídit? Společnost Fincentrum a Swiss Life Select, a.s. Vám nabízí možnost vypracování financování na míru dle Vašich požadavků a možností.

Potřebujete více informací? Zavolejte nebo mi napište, budu se na vás těšit.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 48 m2 Mazurská, Praha

Březen 19th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.