Prodej bytu 2+kk 44 m2 Blovice

Cena: 2 800 000 Kč, Nejlepší investicí je zdravý domov! Ať už pro Vaše bydlení, tak i pro koupi za účelem výnosu.
V projektu novostavby nabízíme k prodeji útulný byt o dispozici 2+kk o velikosti 46 m2 s vlastní zahrádkou o výměře 35 m2 a s vlastním parkovacím stáním.
Byt je situován v přízemí. Dominantou interiéru je obývací pokoj o velikosti 16,9 m2 s přípravou na kuchyňskou linku, francouzskými okny a vstupem na vlastní zahrádku. V bytě se nachází ložnice o velikosti 12,1 m2. Dále koupelna s vanou či sprchovým koutem a toaletou.

Blovice svým obyvatelům nabízí kompletní občanskou vybavenost a plnohodnotnou městskou infrastrukturu. Ve městě je školka, základní škola, umělecká škola, gymnázium, sportovní areály, dětské dopravní hřiště, přírodní koupací biotop, úřady, zdravotnické zařízení, lékárny, obchody, restaurace, květinářství, drogerie, autoservisy, STK a pošta.

Jedním z velkých benefitů Blovic je blízkost přírody s cyklostezkami, lesními cestami a velkými plochami zeleně. Jedná se tak o zdravé prostředí pro bydlení, vhodné i pro alergiky a astmatiky.

Perfektní dostupnost do krajského města Plzně (20 minut) zajištují vlakové, autobusové spoje či silnice I. třídy.

Cena je včetně právních služeb a veškerých poplatků. Při úhradě ceny z vlastních zdrojů je zvýhodnění. Kupující nehradí daň z nabytí nemovitosti 4%.

Samozřejmostí je možnost dokoupení nadstandartního vybavení či individuálních úprav.

Díky naší dlouholeté spolupráci s bankami pro vás máme připravený zjednodušený model financování. Dostat hypotéku je tak jednodušší a snazší. Možný poměr 10% vlastní zdroje + 90% hypotéka a to za podmínek 80% LTV.

Předpokládaný termín kolaudace – listopad 2023.

Více na https://www.blovicketerasy.cz

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 44 m2 Blovice

Prosinec 22nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.