Prodej bytu 2+kk 43 m2 5. května, Praha

Cena: 4 400 000 Kč, Hledáte byt v blízkosti centra Prahy nebo sháníte výhodnou investici?
Tak právě pro vás máme útulný byt v cihlovém domě z roku 1932 v žádané lokalitě městské části Praha- Nusle, sousedící s nádhernou dominantou Prahy, Vyšehradem.
Vyšehrad nabízí nejen krásnou turisticky vyhledávanou baziliku sv. Petra a Pavla, ale především úžasný výhled na Prahu s možností využití restaurací se zahrádkami a parkem.
Světlý byt orientovaný na severovýchod ve čtvrtém podlaží cihlového domu tvoří velká předsíň, prostorný pokoj s kuchyňským koutem a ložnicí. Východ slunce Vám tedy zpříjemní ranní vstávaní. Koupelna je řešena sprchovým koutem a její součástí je také toaleta. K bytu patří i malý sklad, který můžete využít jako prostor pro vaše dobroty.
Velkou výhodou bytu jsou nízké poplatky, jejich část je hrazena z pronájmu nebytových prostor v domě.
K domu patří také společné prostory v podobě krásné zahrady umístěné ve vnitrobloku domu. Díky které můžete v soukromí vašeho domu grilovat nebo jen relaxovat.
V okolí domu jsou potraviny, spousty restaurací a kaváren, základní umělecká škola i víceleté gymnázium. Metro Vyšehrad je vzdálené pouhých 350m od bytu a stačí jen dvě zastávky metra C, abyste se ocitli v centru Prahy na Václavském náměstí.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 43 m2 5. května, Praha

Červen 6th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.