Prodej bytu 2+kk 116 m² Praha 13

Cena: 10 100 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prostřednictvím Petra Vorlíčka ojedinělou koupi Penthouse. Bydlení pod oblaky, večery pod hvězdnou oblohou. Jste úspěšný v profesním životě. Žijete svůj život na plné obrátky a potřebujete místo, kde si odpočinete. Načerpáte energii pod širým nebem na prostorné a účelně zařízené velké terase. Za vlahých večerů se rádi uvelebíte do vířivky společně s (?) a číší vína. Prostě Ráj na Zemi.

Rádi setkáváte s přáteli, připravujete pro ně překvapení, grilování či jen komorní setkání nad výborným jídlem? Pokud je Vám tento životní styl blízký, bude Vám vyhovovat náš Penthouse. Kde propojíte každodenní životní styl s relaxací a odpočinkem. Jednoduše zaparkujete na svém místě v garáži v každé denní i noční hodině. A pak jen chvilku výtahem. A jste ve svém ,,nedobytném hnízdě” s rozhledem do širokého okolí. Život pod oblaky a přesto dva kroky od nadstandartního zázemí svého bytu. Prohlédněte si prosím vybavení našeho Penthouse, je to důležité. Vše co vidíte, zůstává pro Vás k užívání.

Vy se jen domluvíte na předání klíčů od bytu. To je naše nabídka, kterou si přijďte prohlédnout. Stačí jen zavolat či napsat e-mail. Těším se na Vás Petr Vorlíček. Ev. číslo: 635395.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 116 m² Praha 13

Říjen 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.