Prodej DB 3+1+L v centru Kopřivnice, Osvoboditelů

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1+L v centru Kopřivnice. Byt o celkové výměře 74 m2 se nachází v sedmém patře panelového domu s dvěmi euro výtahy v ulici Osvobození. Dům je před revitalizací, má plastová okna. Byt je velice pěkný, útulný a je rovněž v původním, udržovaném stavu, je proto vhodný k úpravám podle vlastních představ a požadavků. Byt má nově udělané omítky. V bytě pro budoucího majiV. V domě jsou novému majiKč. Dům je bez zadlužení. Náklady na bydlení činí 6 670 Kč pro pět osob.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center. Vše v dosahu několika minut od domu. V Kopřivnici je velmi dobře vyřešena hromadná doprava – spojení jezdí v pravidelných intervalech. Velmi dobrá dostupnost do okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu.
V Kopřivnici a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 415 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej DB 3+1+L v centru Kopřivnice, Osvoboditelů

Říjen 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.