Prodej bytu 2+1 63 m2 Bendova, Plzeň

Cena: 3 950 000 Kč, Prodej slunného bytu 2+1 v 1.patře klidného cihlového domu v Plzni na Jižním Předměstí blízko nádraží, MHD, středních škol, knihovny, lékařského domu, obchodů a dalších služeb. V současné době je byt pronajímán – většina vybavení na fotografiích patří nájemci.
Pokoje jsou neprůchozí s okny na jihozápad. Kuchyně a koupelna mají okna na severovýchodní stranu. Chodba je prostorná, bonusem je praktická komora. Toaleta je samostatná. V celém bytě je nové lino a interiérové dveře. Vytápěn je ústředním topením z dálkového zdroje. Teplou vodu ohřívá plynová karma umístěná v koupelně vybavené vanou, umyvadlem a pračkou. Byt je ideální na investici. Dům je udržovaný, má nový výtah, dveře, střechu, stoupačky, funkční SVJ. Součástí nabídky je sklep v suterénu domu. K užívání je oplocený pozemek za domem. Parkování je možné v jeho okolí. Cena je včetně zajištění finančního, smluvního a realitního servisu. Další informace a možnost prohlídky u makléřky.
V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 63 m2 Bendova, Plzeň

Březen 14th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.