Prodej bytu 2+1 53 m² Javorník

Cena: 1 490 000 Kč, Jesenická realitní, v zastoupení majitele, nabízí k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví ve městě Javorník v okrese Jeseník.

Bytová jednotka se nachází v prvním poschodí, což ocení hlavně starší lidé. Dispozice bytu je 2+1 a celková podlahová plocha je 53 m2. Jednotka má svůj balkon a také sklepní kóji. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví.

Vytápění jednotky zajišťují elektrické přímotopy Ecoflex. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Byt je díky zateplení nízkonákladové, měsíční zálohy na el. jsou 2 500 Kč + fond oprav 300 Kč. El. rozvody jsou nově natažené v mědi, dále je připravena přípojka na el. kotel. Vodní a odpadní rozvody jsou v plastu a svedeny do městské kanalizace. Dům je připojen na obecní vodovodní řád a byl postaven v roce 1980

Kompletním zateplením si dům prošel v roce 2014, což má velký dopad na úsporu energie za vytápění a je zde zřízeno funkční SVJ. Velkou výhodou domu je , že leží na okraji města v klidné lokalitě na slunném místě kousek od centra města, vlakového nádraží a autobusové zastávky. Za domem je parkoviště pro několik osobních aut.

Město Javorník leží kousek od Polských hranic a nabízí mnoho skvělých možností v okolí jako je např. turistika a cyklostezky po Rychlebských horách. Můžete navštívit i sousední Polsko, které má určitě taky co nabídnout. Na své si přijdou i milovníci rybaření a houbaření, protože ve městě leží jedna z největších vodních ploch v okrese Jeseník a Rychlebské hory nabídnou určitě příjemné houbařské zážitky. Ve městě je zajištěno vlakové ale i autobusové spojení, školka, škola, obchody a zdravotnické středisko.

Pokud vás táhle nemovitost zajímá, určitě si domluvte osobní prohlídku. Cena je uvedena k jednání a jsme naklonění se o ceně opravdu pobavit a věříme, že se určitě na ceně spolu domluvíme. Přijeďte se podívat, a cenu navrhněte, budeme se těšit na vaší návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 53 m² Javorník

Červen 5th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.