Prodej bytu 2+1 49 m2 Polívkova, Olomouc Nová Ulice

Cena: 2 850 000 Kč, Hedáte cihlový byt 2+1 v pěkném prostředí poblíž centra Olomouce? Uvítáte MŠ a ZŠ do 250 metrů od bydliště? Dáváte raději přednost klidné ulici před bytem na sídlišti? V tom případě by Vás mohla zaujmout nabídka prodeje bytu ve druhém nadzemním podlaží revitalizovaného bytového domu na ulici Polívkova. Byt je v původním, udržovaném stavu, s neprůchozími pokoji, orientovanými na západ s příklonem k jihu. Podlahová plocha bytu je 49,1 m2 a velký sklep o výměře 3,5 m2. Výhodou bytu je velká lodžie a zimní zahrada o výměře 8,2 m2 s výhledem do zeleně. Tato výměra se nezapočítává do celkové podlahové plochy bytu. K bytu je vypracovaný posudek statika s možností částečného probourání příčky mezi obytnou místností a kuchyní. Lze tak zvětšit koupelnu, nebo obytnou část. Měsíční náklady na bydlení jsou ve výši do 2.500 Kč pro jednu osobu. Zaparkovat lze na ulici před domem. Byt je možno využít i jako investiční příležitot v univerzitním městě. Jedná se o jedinečnou příležitost, proto neváhejte a přijměte mé pozvání na prohlídku.
Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se na nás můžete spolehnout. Zajistíme nejlepší financování vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti, a to vše komplexně, pod jednou střechou.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 49 m2 Polívkova, Olomouc Nová Ulice

Říjen 9th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.