Prodej bytu 2+1 44 m² Zábřeh

Cena: 1 990 000 Kč, V zastoupení majitele Vám naše společnost prezentuje bytovou jednotku 2+1 v osobním vlastnictví o podlahové ploše 44 m2, lokalita Ostrava – Zábřeh, ul. Bedrnova. Dvoupokojový byt je situován ve 3. nadpodlaží (2. patro) z osmi. Jednotka je v původním, zachovalém stavu. Okna bytu jsou situována na jihovýchod, do vnitrobloku. Byt působí světlým a vzdušným dojmem.

Přednosti nabídky:
– Dobrá cena
– Možnost rekonstrukce dle vlastních představ
– Osobní vlastnictví
– Nízký měsíční nájem
– Velice klidná slepá ulice s nízkou průjezdností automobilů

V kuchyni kuchyňská linka v barevném tónu dřeva s plynovou varnou deskou a el. horkovzdušnou troubou (MORA). Podlahy v bytě tvoří PVC. Koupelna s WC se vstupem z předsíně jsou v jednom prostoru a jsou odděleny přepážkou. V koupelně je umístěna sedací zapuštěná vana oddělená sprchovací zástěnou, umývadlo se zrcadlem.

Nedílnou součástí prodeje je sklepní kóje (cca 2,2 m2) a možnost využití kočárkárny a kolárny.

Obytný dům prošel revitalizací (2014) v podobě zateplení, nové fasády, výměny oken, výtahu, vchodových dveří, schránek, zvonků, stoupaček a nové střechy. Byt je připraven k nastěhování a užívání ihned, případně po dohodě.

Samotný dům se nachází v oblasti sídlištní zástavby s rozsáhlými dvory, širokými revitalizovanými komunikacemi, parčíky se spoustou zeleně a dětskými hřišti. Okolí domu nabízí možnosti procházek do blízké přírody, kdy se po průchodu mezi domy před Vámi rozprostře malebná příroda údolí řeky Odry s upravenými stezkami, které je místními obyvateli využíváno pro odpočinek a rekreaci.

V blízkosti domu zastávky tramvají a autobusů MHD , supermarkety Lidl, Kaufland, Albert, Avion Shopping Park a prakticky veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, zdravotní středisko, škola, mateřská školka, kulturní život). Velmi příjemné bydlení v klidné části obce s bezproblémovými sousedy. Průkaz energetické náročnosti není v současné době k dispozici, proto inzerujeme energetickou třídu G.

Zájemcům garantujeme zcela harmonický převod vlastnického práva k nemovitosti, bezpečný převod kupní ceny z advokátní úschovy. Navíc díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování při pořízení nemovitosti a budeme maximálně nápomocni při vyřizování všech potřebných náležitostí.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 44 m² Zábřeh

Duben 14th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.