Prodej bytu 1+kk 35 m² Praha 15

Cena: 4 790 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 1+KK, v Praze 15 – Horní Měcholupy, Javorová čtvrť. Jedná se o bytovou jednotku, jejíž stáří je pouhých 10 let (2014 kolaudace). K bytu náleží garážové stání a sklepní kóje.

Bytová jednotka o podlahové ploše 34,2 m² se nachází v 2. NP. Byt se skládá z předsíně (7,4 m²), pokoje s kuchyní (21,0 m²), koupelny a WC (3,9 m²), komory (1,9 m²) a balkónu (4,5 m²). Okna jsou orientována na příjemnou stranu od hlavní silnice. V bytě jsou plastová okna včetně vnitřních žaluzií. Vytápění je řešeno ústředním topením z centrálního dálkového zdroje. K dispozici je i samostatná společná kolárna.

Aktuální předpis úhrad pro SBD činí 2.225,- Kč. Společenství vlastníků jednotek nemá na domě žádný společný úvěr. Případné budoucí investice na domu by měly pokrýt naspořené peníze z fondu oprav.

Klidné místo v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (retail park s obchody a Kaufland hned vedle) a dobrou dopravní obslužností MHD. Ke sportovnímu vyžití se nabízí sportoviště, cyklostezka. Pěkné okolí s možností procházek k nedaleké Hostivařské přehradě.

Vzhledem k cenám nemovitostí doporučuji koupi bytu, ať jako startovací bydlení, či investičně na pronájem. V bytě nyní bydlí delší dobu podnájemník a stačilo by přepsat smlouvu ohledně pokračování v nájmu. Ceny pronájmů této dispozice se v Horních Měcholupech pohybují +/- 15.000,- Kč/měsíčně.

Byt lze financovat hypotečním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme Ev. číslo: 630024.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+kk 35 m² Praha 15

Únor 28th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.