Prodej bytu 1+kk 28 m² Nový Bohumín

Cena: 960 000 Kč, Exkluzivně, ve výhradním zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí možnost pořízení bytové jednotky 1+kk v osobním vlastnictví o podlahové ploše 28 m2, lokalita Bohumín-Nový Bohumín, ul. Svat. Čecha. Nedílnou součástí prodeje je také příslušenství bytu tvořené nadstandardní, lodžií o ploše 2,4 m2 a sklepní kójí o ploše cca 2 m2. Bytová jednotka situována v devátém nadpodlaží ze dvanácti (8.patro) je v původním stavu určena k rekonstrukci. Výše měsíčních plateb pro dvě osoby je stanovená částkou 3 913,-Kč.

Již vstup do bytového domu je čistý, bezpečný a působí velmi příjemným dojmem. V bytě koupelna ve slušném původním stavu se sprchovým koutem a umyvadlem. WC je samostatně. Podlahy v předsíni tvoří dlažba, v sanitě PVC, v hlavní obývací místnosti jsou položeny parkety a v pracovním prostoru kuch. linky plovoucí podlahy. Kuchyně je opatřena zachovalou kuchyňskou linkou v barevném tónu dřeva a el. sporákem s digestoří. Byt je k nastěhování prakticky ihned.

Přednosti nabídky:
1. Možnost realizace rekonstrukce dle vlastních představ.
2. Prostorná lodžie.
3. Bytový dům po revitalizaci.
4. Osobní vlastnictví.
5. Blízkost centra města.

Bytový dům prošel komplexní revitalizací v podobě rekonstrukce a zateplení střechy, zateplení fasády, výměny vchodových dveří, schránek i zvonků. Dále také byla na domě provedena obnova vnější fasády, vnitřních prostor vchodu, výměna oken společných prostor za plastová. Za domem rozsáhlý dvůr se vzrostlými okrasnými dřevinami, udržovaným trávníkem a plochou pro parkování.

Lokalita na okraji sídliště s dostatkem zeleně v sousedství Rafinérského lesíka – městského parčíku se dvěma dětskými koutky, běžeckými trasami, dřevěnou rozhlednou, cvičebními prvky, pítky, výběhem pro psy. Mnoho dětských atrakcí – lanová pyramida, skluzavky, různé druhy houpaček, průlezky, kolotoče, lanová dráha, řetězový most, altánek, hradní věž, stolní tenis a další. Prostranství před domem disponuje dostatkem parkovacích ploch. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti domu (zastávka MHD, lékař, úřady, obchody, restaurace, sportoviště atd.). Vše v docházkové vzdálenosti.

Garantujeme zcela harmonický převod vlastnického práva k nemovitosti, bezpečný převod kupní ceny z advokátní úschovy. Navíc díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování při pořízení Vaší nemovitosti a budeme maximálně nápomocni při vyřizování všech potřebných náležitostí.

Pro prohlídku bytu a více informací kontaktujte našeho makléře. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+kk 28 m² Nový Bohumín

Duben 19th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.