Prodej bytu 1+1/T, OV, 64,70 m2, Praha 5 – Zličín, ul. Hevlínská

Cena: 4 490 000 Kč, Nabízíme k prodeji byt 1+1/T v OV, 38,2 m2, 26,5 m2 terasa, Praha 5 – Zličín, ul. Hevlínská
Byt se nachází v prvním nadzemním podlaží zděného bezbariérového domu s velikou uzavřenou terasou v rezidenční části Zličína se všemi výhodami města.
Díky chytré dispozici nabízí různá řešení. Obývací část s moderní kuchyní je oddělena japonskou stěnou od ložnice se vstupem na terasu, která je po celé délce bytu s vyšší zábranou pro úplné soukromí. Je vkusně zařízen vestavěným nábytkem a moderní kuchyní na míru šikovně zasazenou do prostorného vyklenutí v obývací části bytu. Díky velkým oknům je světlý a dohromady s terasou tvoří nevšední pocit zdravého bydlení.
Byt má příjemnou atmosféru a působí útulně.
Dům je díky dobré práci SVJ čistý, udržovaný a neustále zvelebovaný včetně zahrady za domem s krátce střiženým trávníkem.
Pro ty, kteří rádi tráví čas na čerstvém vzduchu, bude obrovskými benefity terasa a lokalita. Parky, rybníky, hřiště s venkovní posilovnou, cyklotrasy, sportoviště, školy, školky, ale i služby, restaurace a obchody – to vše podporuje vynikající dostupnost (metro, bus i snadno příjezd autem).
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.
Třída G – Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+1/T, OV, 64,70 m2, Praha 5 – Zličín, ul. Hevlínská

Duben 10th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.