Prodej bytu 1+1 v Praze, ul. Domažlická

Cena: 4 250 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízím k prodeji družstevní podíl na velmi žádané lokalitě Praha 3 – Žižkov, mezi Parukářkou a Vítkovem. Žižkov měl vždy unikátní atmosféru a dnes může být centrem i Vašeho života.
Slunný byt o velikosti 34 m2 se nachází v cihlovém domě v 6. patře ze 7 s novým výtahem. Špaletová okna z poslední rekonstrukce v r. 2007 podtrhují jedinečný pocit z útulného charakteru celého prostoru.
Hlavní pokoj má 16 m2 s okny do klidného vnitrobloku, prostornou chodbou se dostanete do samostatné kuchyně, koupelny s WC a sprchovým koutem a samostatné předsíně.
Topení je zde plynové, voda je ohřívána elektrickým bojlerem.
Nespornou výhodou je výborná ekonomika celého družstva, které vlastní několik jednotek a ziskem z pronájmu tak snižuje celkové náklady domu. Měsíční nájemné vychází pak na pouhých 1600 Kč.
I z těchto důvodů družstvo neuvažuje o převodu do osobního vlastnictví, financování je tedy možné pouze s jinou zástavou nebo hotově.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+1 v Praze, ul. Domažlická

Září 15th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.