Prodej bytu 1 + kk, 54 m 2

Cena: 8 030 000 Kč, Garsonka za 3,5 mil a je nutné si k tomuto koupit druhou garsonku za 4,5 mil. Nabízíme Vám krásné nově zrekonstruované byty, které plně odpovídají současným nárokům na bydlení. Skvělá investiční příležitost jak pro Vaše bydlení nebo případně pro další pronájem. Byty se nachází v 1.PP bytového domu . Poloha bytů je skvělá, neboť bydlíte v širším centru města. Zastávka tramvaje je pěšky 3 minuty, na Václavském náměstí jste za 15 minut a v okolí je výborná nabídka obchodů, restaurací a ostatních služeb. Žižkov se stal nejvíce rozvíjející se částí města. Jedná se o dva samostatné jednopokojové byty o velikosti 24,5 m2 a 29,6 m2. Každá jednotka má samostatné topení a samostatné boilery. Do těchto dvou samostatných bytů vcházíte přes předsíň, ze které jsou dveře do koupelny s toaletou, kde je umístěn boiler na ohřev teplé vody a elektrický otopný žebřík. Dále pokračujete do prostorného pokoje, kde je příprava na kuchyňský kout a dle Vašich preferencí si umístíte prostor ložnice a odpočinkovou zónu. Za tuto cenu kupujete dva byty, které jsou nyní stavebně rozděleny, ale můžete je jednoduše spojit do jednoho velkého bytu. Vytápění je řešeno tak, že v obývacím pokoji je umístěn infrapanel „HeatWell FL 950 W“ a tepelně spínaná zásuvka TS10. Velmi nízké měsíční náklady na společné prostory 2.180 CZK/měsíčně.
V případě zvýšené poptávky může dojít k navýšení prodejní ceny nemovitosti. V inzerci jsou použité vizualizace možného stavu bytu. Ukazatel energetické náročnosti: G* (PENB není k dispozici) Při kontaktu s RK prosím uvádějte evidenční číslo 50075211.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1 + kk, 54 m 2

Květen 20th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.