Oskava ( okr. Šumperk )

Cena: 4 200 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme dům, který se řadí mezi prvorepublikové vily v krásné lokalitě, přímo u centra obce Oskava, okres Šumperk. Dům Vám nabízí klidné, zdravé prostředí a přitom se zázemím..
Exkluzivně Vám nabízíme dům, který se řadí mezi prvorepublikové vily v krásné lokalitě, přímo u centra obce Oskava, okres Šumperk. Dům Vám nabízí klidné, zdravé prostředí a přitom se zázemím občanské vybavenosti.
Proběhla zde již velmi zdařilá rekonstrukce interiéru, kde je citlivě zachován původní styl domu. Hlavním vstupem vcházíte do prostorné chodby, ze které je vstup do kuchyně, dvou pokojů, obývacího pokoje, komory, koupelny se sprchovým koutem, Wc, technickou místností. V patře se nachází další prostor, kde jsou nyní vybudovány dva prostorné pokoje, s možností využití i půdního prostoru. Dům je podsklepený. Kolem domu je oplocená zahrada, 809 m2, vstup z přední části domu brankou a se samostatným příjezdem ze zadní strany zahrady. Rodinný dům je situován na jihovýchodní. Vytápění je řešeno plynem, dál krbovými a kachlovými kamny. Elektrika, kde proběhla kompletní rekonstrukce v mědi v přízemí, dál na schodišti. Dům je připojený na veškeré inženýrské sítě .Tím je dům zajištěný jak k možnosti trvalého bydlení, tak případné rekreaci.
Hned za zahradou je říčka Oskava a po obou stranách se nachází les (ráj pro houbaře).
Obec Oskava se nachází v okrese Šumperk v Olomouckém kraji v údolí říčky Oskavy. Vzdálenost od okresního města Šumperk je cca 13 km. V obci žije přibližně 1300 obyvatel. Je zde jak kulturní, tak sportovní vyžití. Nachází se zde: mateřská škola, základní škola, lékař, zubní lékař. Jsou tu potraviny, pohostinství, hřiště, kostel. V blízkosti obce je několik lyžařských středisek jak pro sjezdové tak i pro běžkové lyžování.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G.
Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný pro Vás.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
Prohlídku a bližší informace Vám poskytne realitní makléř.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Oskava ( okr. Šumperk )

Duben 15th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.