Obchodní a podnikatelské prostory Bystřice

Cena: 6 500 000 Kč, Tímto Vám nabízíme k prodeji komerční prostory v těsné blízkosti sjezdu na rychlostní silnici I/11. Soubor nemovitostí se nachází v obci Bystřice. K prodeji je budova, která sloužila jako maloobchod. Tato budova o výměře 128 m 2 je po celkové vnitřní rekonstrukci a je připravená k okamžitému provozu. V prodejně se nachází kancelář, sklady, kuchyňka a navíc dílna ze samostatným vchodem a wc. Prostory jsou z části zatepleny. Střecha je původní – eternit. Celý objekt je zabezpečen alarmem a bez. systémem. Budova může sloužit také jako sklady, obchodní prostory, nebo ordinace. Velkou výhodou je zde parkování. Od hlavní cesty vede až k nemovitostem asfaltová, obecní příjezdová cesta a parkovat je možno na vlastním parkovišti na které se vejde cca. 10 aut.
Součásti prodeje jsou také pozemky o celkové rozloze 3059 m 2 a dále dům který je po částečné rekonstrukci a skýtá možnost bydlení pro 2 rodiny. V 1.NP je zádveří a vstup do spodní bytové jednotky 4+1 a 1+1. Ve spodním patře se nachází 2 koupelny po rekonstrukci a také 2x WC. Dále zde vedou schody do horního patra. Ve 2.NP se nachází bytová jednotka 3+1, spíž, koupelna a WC. V domě jsou nová plastová okna. Podlahy v místnostech jsou ve spodním patře plovoucí, v horním patře je lino, koberec a plovoucí podlaha. Dům je částečně podsklepený. Střecha na domě je původní, ale je v dobrém stavu. Tuto budovu lze využít například také k pronájmu dvěma rodinám.
Topit v domě lze buď plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva. Topení i elektřina je rozdělená na obě patra tak, aby každá bytová jednotka měla svůj vlastní odběr. Voda je ohřívaná pomocí bojlerů, v obou patrech. Na pozemku je vlastní studna, která je navedená do domu a je využívaná jako užitková voda. Navíc je dům připojen na obecní vodovod. Kanalizace je zde řešená septikem s tím že je septik zvlášť v RD a zvlášť v prodejně. K domu dále náleží garáž a venkovní altán.
Velkým benefitem těchto souborů nemovitosti je jejich umístění, možnost různorodého podnikání s možností bydlení ve vedlejší samostatné budově, navíc s dostatkem parkovacích míst. Dále je zde také možnost dokoupit další pozemky, které jsou vedené jako plocha pro výrobu a skladování což skýtá další podnikatelské možnosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Obchodní a podnikatelské prostory Bystřice

Srpen 23rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.