Nabízíme ke koupi rodinný dům o dispozici 4+1, Petrov nad Desnou

Cena: 2 790 000 Kč, Máme pro vás jedinečnou nabídku – dům v srdci malebné obci Petrov nad Desnou. Tato lokalita je obklopena nádhernou přírodou Jeseníků a nabízí mnoho možností pro aktivní životní styl, jako jsou turistické trasy, lyžařské sjezdovky a termální lázně ve Velkých Losinách.

Dům je ideální pro větší rodinu nebo pro ty, kteří hledají vícegenerační bydlení. Aktuálně má dispozici 4+1 s příslušenstvím, ale s minimálními úpravami ho lze snadno rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky o dispozici 1+1 a 2+1, přičemž každá může mít svůj vlastní vstup.

V prvním nadzemním podlaží o rozloze 62,18 m2 naleznete kuchyň a prostorný obývací pokoj, chodbu a WC. V podkroví o rozloze 61,27 m2 najdete tři pokoje a koupelnu s vanou a toaletou.

Dům je také ideální příležitostí pro ty, kteří chtějí spojit bydlení s podnikáním, protože ve spodním patře lze snadno vybudovat prodejnu, sklad, kancelář nebo dokonce apartmán pro krátkodobý pronájem.

Petrov nad Desnou má dobrou občanskou vybavenost, včetně potravinového obchodu, restaurací a mateřské a základní školy. Pravidelné spojení do města Šumperk a na horské hřebeny je zajištěno autobusovými a vlakovými spoji ze zastávek v docházkové vzdálenosti. Toto je skvělá příležitost pro ty, kteří touží po klidném bydlení v blízkosti přírody, ale s pohodlným přístupem k veškerým potřebným službám.

V případě zájmu o nemovitost nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Nabízíme ke koupi rodinný dům o dispozici 4+1, Petrov nad Desnou

Prosinec 22nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.