Nabízíme hrubou stavbu 7+1 v obci Nová Ves u Č.B.

Nabízíme Vám k prodeji hrubou stavbu 7+1, v obci Nová Ves u Českých Budějovic.
Při vchodu do tohoto domu Vás okouzlí zejména jeho světlost. Místnosti jsou zde dostatečně velké, takže se nebudete muset neustále vyhybat jeden druhému.
V přízemí se nachází pracovna, šatna, koupelna, pokoj, kuchyň oddělená od jídelního prostoru poloviční příčkou, ze které můžete mít pohodlný bar. Je zde také velmi prostorný obývák, ze kterého můžete vyjít na terasu za domem, směřující na jihozápadní stranu a budete mít odtud krásný výhled na celý Váš pozemek, kde můžete vybudovat např. bazén, vysadit stromky, atd.
V patře je koupelna, wc, a čtyři pokoje.
Jelikož je do vesnice zaveden plyn, majim2, zastavěná polocha je 115m2 + samozřejmě garáž, která stojí samostatně a je umístěna před domem u silnice se zastavěnou plochou 24m2.
Domek i garáž jsou vystaveny z cihel Heluz, přesné zdění. (není zde použita malta,ale lepidlo. Spáry jsou 1 až 2 mm silné. Tudíž tepelná ztráta je minimální, to jistě ocenítě při větších mrazech.)
Když se na tento dům podíváte, oceníte jistě přesnou a poctivou českou práci, která je zde vykonána. Zbytek je jen a jen na Vás.
Nová Ves se nachází pouhých 7Km za Č.B. směrem na Trhové Sviny. Objekt je v naprosto klidné části vesnice, kde kolem jsou jenom lesy a louky.
Je to místo, kde se nemusíte bát o své děti, když vyběhnou ven, aby si hráli.
Je to místo, kde budete mít krásný klid, kde Vás příroda obklopuje a přes to, dostupnost všeho, co si dnešní doba žádá.
Srdečně Vás zveme na prohlídku, kde nám objetujete pouze svůj čas.
Doporučujeme Všem.
Cena: 3 302 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Nabízíme hrubou stavbu 7+1 v obci Nová Ves u Č.B.

Prosinec 9th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.