Moderní podkrovní byt 2+1 po rekonstrukci v klidné části Frýdku- Místku

Cena: 11 900 Kč, Největší výhodou tohoto bytu je velmi prostorná kuchyň s novou kuchyňskou linkou, která je vybavena elegantním odsávačem par, osvětlením pracovní desky, sporákem s horkovzdušnou troubou a lednicí. Linka byla uzpůsobena tak aby zde bylo možno umístit také pračku.
Byt o užitné ploše 65 m2 disponuje dvěma Samostatnými pokoji, zmíněnou kuchyní, předsíní a útulnou koupelnou se sprchovým koutem.
K bytu náleží parkovací místo přímo před domem a samostatný sklep. V suterénu jsou pak k dispozici společné prostory. Po domluvě s ostatními nájemníky a majitelem je možné je využívat jako kočárkárnu, posilovnu, společenskou místnost či ateliér. V celém domě je dálkový přívod vody a plynu.
Ohřev vody a vytápění obstarává úsporný plynový kotel. Kanalizace je zde veřejná. Elektřinu si nájemník přepisuje na své jméno.
Ke snížení energetické náročnosti jsou na střeše instalovány výkonné solární panely, které vám citelně sníží náklady za energie. Před domem je nájemníkům k dispozici zahrada s mnoha možnostmi využití.
V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost a mnoho volnočasového využití.
V Domě, nacházejícím se pár kroků od lesa, je možné zajistit internetové připojení a Tv společnosti O2.
Měsíční nájemné činí 11 900 Kč + kauce ve výši dvou měsíčních nájmů. Provize pak 11 900 Kč.
Doporučené zálohy: Plyn 3700 Kč
Voda 400 Kč (na osobu)
V Případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Moderní podkrovní byt 2+1 po rekonstrukci v klidné části Frýdku- Místku

Březen 4th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.