Mezonetový byt v OV 4+kk, terasa v centru Opavy, Pekařská

Nabízíme k prodeji mezonetový byt v OV 4+kk s exkluzivně řešenou terasou (výhled na klidnou stranu domu) v centru Opavy. Byt o celkové výměře 176 m2 se nachází v podkroví cihlového domu v ulici Pekařská. Dům má dřevěná okna a střechu bramac dělanou před 12ti lety. Byt je velice pěkný, útulný a je po kompletní rekonstrukci, která proběhla před 11 lety. Vstupní chodba disponuje šatnou, následuje dětský pokoj a vstup do prostorné jídlny propojené s obývacím pokojem a kuchyňským koutem. V bytě pro budoucího majiV. V domě jsou novému majiKč. Byt je volný téměř ihned. Jedná se o nízkonákladový byt, nájemné včetně příspěvku do fondu oprav činí 1 400 Kč.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center. Vše v dosahu několika minut od domu. V Opavě je velmi dobře vyřešena hromadná doprava – spojení jezdí v pravidelných intervalech. Velmi dobrá dostupnost do okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu.
V Opavě a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 1 619 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Mezonetový byt v OV 4+kk, terasa v centru Opavy, Pekařská

Září 22nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.