Lysice, zahrada, 2519 m2 – pozemek

Cena: 990 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatou zahradu v Lysicích o celkové výměře 2519 m2, nacházející se na pěkném vyvýšeném místě s krásným výhledem do okolí – na Kunštát a Malý a Velký Chlum. Na..
Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatou zahradu v Lysicích o celkové výměře 2519 m2, nacházející se na pěkném vyvýšeném místě s krásným výhledem do okolí – na Kunštát a Malý a Velký Chlum. Na zahradě je dle platného územního plánu možno umístit drobnou stavbu pro volný čas a relaxaci, se zastavěnou plochou do 25 m2 a maximální výškou do 6,5 m nad původním terénem. Lze si zde představit zahradní domek na nářadí, pergolu, skleník, včelín apod. Šíře parcely je 18 m, délka 135 m. Zahrada je po delších stranách oplocená. V zahradě rostou vzrostlé ovocné stromy, z části je zarostlá náletovými dřevinami.
Hranice zahrady leží ve vzdálenosti 60 m od zástavby rodinných domů napojených na inženýrské sítě. K pozemku vede částečně zpevněná obecní příjezdová cesta.
Městys Lysice se nachází 30 km severně od města Brna. Žije zde přibližně 1 900 obyvatel. kteří mají k dispozici veškerou občanskou vybaveností a žijí bohatým kulturním a sportovním životem.
Při osobní prohlídce nejlépe oceníte polohu tohoto pozemku a jeho vhodnost pro váš záměr.
Se zajištěním financování vám rádi pomůžeme. Uvedená cena je cena bez provize RK.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Lysice, zahrada, 2519 m2 – pozemek

Prosinec 12th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.