Křtiny, stavební parcela, 1.041 m2, elektřina, studna– pozemek

Cena: 4 500 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1.041 m2, v obci Křtiny. V územním plánu je pozemek zařazen do zastavitelných ploch rekreace rodinné RI – rozvojová lokalita Z53b, tedy..
Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1.041 m2, v obci Křtiny. V územním plánu je pozemek zařazen do zastavitelných ploch rekreace rodinné RI – rozvojová lokalita Z53b, tedy pozemky plochy rodinné rekreace. Max. podlažnost je 1.NP s případným obytným podkrovím, obdobného objemového řešení jako jsou nejbližší obytné budovy v této části obce. Jiné požadavky na prostorové uspořádání ploch a podmínky ochrany krajinného rázu nebyly změnou stanoveny, původní maximální půdorysná plocha objektu rodinné rekreace 100 m2 byla zrušena.
Z pozemku je nádherný výhled do okolní krajiny, kde se nachází lesy, louky a pastviny. Na tomto sluncem zalitém pozemku není žádná stavba a je celý zatravněn. Pozemek je přístupný z veřejné komunikace a na hranici pozemků je elektřina. Přívod vody se řeší studnou, či vrtem. Kanalizace ČOV/septik.
Městys Křtiny se nachází v Moravském krasu v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, zhruba 16 km severovýchodně od centra Brna a 10 km jihovýchodně od Blanska. Žije zde 808 obyvatel.
Křtiny jsou považovány za vstupní bránu do střední části Moravského krasu a patří k mariánským poutním místům.
Pozemek lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Křtiny, stavební parcela, 1.041 m2, elektřina, studna– pozemek

Květen 15th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.