Komerční, 26 m 2

Cena: 1 250 000 Kč,
Prodej skvělé nemovitosti vhodné pro obchodní prostor, služby, bydlení, nebo parkování, umístěné na viditelném místě, v centru města Litomyšl, přímo naproti autobusovému nádraží a místním obchodům, v ulici T. G. Masaryka. Jedná se o ideální polovinu dvougaráže (prostoru) a stavebního pozemku. Nabízená polovina prostoru je ve výlučném užívání a má výměru 25,93 m2, celkový pozemek má výměru 162 m2, celková zastavěná plocha má výměru 63 m2. Možnosti dle územního plánu jsou následující:
1. nebytová funkce (prodejna, stravovací zařízení) 2. individuální bydlení, pozemek 162m2,
-zastavěnost 60% tzn. zastavěná plocha 97,2 m2, zeleň 40%. Podmínka retenční nádrž na pozemku k zabránění přehlcení kanalizace srážkovou vodou. Výška max. 10,5m. V případě dohody se spoluvlastníkem a úřady a architektem, je možná postavit další podlaží. Případně lze prostor využívat ke krytému parkování + další parkování před vjezdem do prostoru, nebo možné další rozšíření parkovacích míst. Vjezdová vrata jsou nová s el. pohonem. Okamžitě k dispozici.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Komerční, 26 m 2

Květen 10th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.