Ivaň

Cena: 20 000 Kč, Nabízíme Vám k pronájmu prostorný rodinný dům, o užitné ploše cca 140m2, v klidné lokalitě Ivaň, okr. Prostějov. Jedná se o rodinný dům o dispozici 5+1, s udržovanou zahradou o celkové ploše 322 m²…
Nabízíme Vám k pronájmu prostorný rodinný dům, o užitné ploše cca 140m2, v klidné lokalitě Ivaň, okr. Prostějov. Jedná se o rodinný dům o dispozici 5+1, s udržovanou zahradou o celkové ploše 322 m². Moderní kuchyňská linka je plně vybavena, všechny pokoje jsou kompletně zařízeny. V domě jsou dvě koupelny, jedna se sprchovým koutem a druhá s vanou. Zastřešená terasa Vám nabídne prostor pro klid a odpočinek, k relaxaci můžete využít i vířivku a saunu.
Na zahradu je samostatný vjezd z obecní cesty.
Rodinný dům je volný ihned, vhodný ke krátkodobému pronájmu.
Cena nájmu činí 20.000 Kč + inkaso: 6000,- Kč / měsíc. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 40.000,- Kč.
Obec Ivaň se nachází v okrese Prostějov v Olomouckém kraji. Žije zde 461 obyvatel. Obec se rozléhá na 730 ha ve střední nadmořské výšce 208 m. Leží cca 14 km jihovýchodně od Prostějova a 3 km jihozápadně od Tovačova. Ivaň je typickou hanáckou obcí centrální Hané.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Ivaň

Duben 12th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.