Hodonín, pronájem pokoje, balkon, centrum – byt

Cena: 5 000 Kč, SPOLUBYDLENÍ – NABÍKA SAMOSTATNÉHO POKOJE. Nabízíme Vám k pronájmu tři samostatné neprůchozí pokoje v rámci nadstandardního bytu o dispozici 3 +1 v centru Hodonína o celkové ploše cca 96 m2 s..
SPOLUBYDLENÍ – NABÍKA SAMOSTATNÉHO POKOJE. Nabízíme Vám k pronájmu tři samostatné neprůchozí pokoje v rámci nadstandardního bytu o dispozici 3 +1 v centru Hodonína o celkové ploše cca 96 m2 s balkonem. Srdcem bytu je prostorná vstupní hala s vestavnými skříněmi, ze které se vstupuje do jednotlivých pokojů, koupelny i WC.
Pokoje se pronajímají nezařízené a byt se nachází v 2.NP cihlového živnostenského domu, kde jsou pouze další dvě bytové jednotky. Dům je bez výtahu a nemá sklepní úložné prostory.
Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. Dům i ulice před domem je pod kamerovým systémem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G.
Cena pokojů je stanovena na 5.000,- Kč/měsíc + 2.000,- Kč inkaso, cena za pokoj s balkónem je 6.000,- Kč/měsíc + 2.000,- Kč inkaso. Majitel požaduje kauci ve výši 10.000,- Kč. Pokoje jsou volné ihned.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Hodonín, pronájem pokoje, balkon, centrum – byt

Říjen 27th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.