Hodonín, pronájem bytu DB 1+1, 38 m2, balkon, rekonstrukce

Cena: 8 500 Kč, Nabízíme Vám k pronájmu prostorný byt 1+1 v Hodoníně o přibližné užitné ploše 38 m2. Byt se nachází v cihlovém čtyřpodlažním bytovém domě. Prošel rekonstrukcí, má zděné jádro, vlastní kotel a je..
Nabízíme Vám k pronájmu prostorný byt 1+1 v Hodoníně o přibližné užitné ploše 38 m2. Byt se nachází v cihlovém čtyřpodlažním bytovém domě. Prošel rekonstrukcí, má zděné jádro, vlastní kotel a je připojen na internet. Z kuchyně , která je zařízená moderní kuchyňskou linkou a kombinovaným sporákem, je vstup na balkon (3,6 m2) a do obývacího pokoje . Koupelna je vybavená sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou, WC je samostatné. K dispozici sklep. V předsíni (6,5 m2) je dostatek místa. Byt je kompletně zrekonstruovaný, což zvýšilo standard bydlení a snížilo náklady na spotřebu energií. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Bytový dům, ve kterém je byt umístěn, se nachází v centru města s velmi dobrou dostupností hromadné dopravy, obchodů a služeb. Měsíční nájemné je vyčísleno na 8.500,- Kč včetně záloh na spotřebu energií a služeb spojených s užíváním bytu. Byt je volný a ihned připraven k nastěhování. Majitel požaduje kauci ve výši 10.000,-Kč. Hledají se slušní nájemníci, max. 2 osoby. Smlouva je na 1 rok s možností prodloužení.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Hodonín, pronájem bytu DB 1+1, 38 m2, balkon, rekonstrukce

Květen 31st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.