Hevlín, penzion, rekreační objekt, vhodný k podnikání, bazén

Cena: 0 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi tuto speciální nemovitost – rekreační objekt – penzion v Hevlíně, pouze 5min od lázeňského města Laa an der Thaya v Rakousku. Představte si místo, kde se spojuje..
Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi tuto speciální nemovitost – rekreační objekt – penzion v Hevlíně, pouze 5min od lázeňského města Laa an der Thaya v Rakousku.
Představte si místo, kde se spojuje pohodlí domova s kouzlem dovolené. Různorodost ubytování – s 11 útulně zařízenými pokoji – 1x jednolůžkový, 3x dvoulůžkový, 5x třílůžkových, 2x čtyřlůžkový a dokonce jednoho apartmánu, je tento penzion připravený pohostit jak jednotlivce, tak rodiny či skupiny přátel hledající únik od každodenního shonu.
Zázemí pro relaxaci i práci – každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, koupelnou a televizí. Pro klidné večery nebo odpočinkové dny je k dispozici venkovní bazén a posezení, kde můžete nasávat klid a ticho přírody.
Komfort a bezpečí – penzion je vybaven vším, co potřebujete pro pohodlný provoz – od recepce, přes prádelnu, technickou a úklidovou místnost, až po centrální plynové vytápění. Bezpečnost je zajištěna oplocením a kamerovým systémem. K tomu vlastní studna s užitkovou vodou a parkovací stání pro 11 aut.
Lokalita snů – jen 3 km od lázeňského města Laa an der Thaya, tento penzion nabízí dokonalou kombinaci klidu venkovského života s možností využít lázeňské a wellness služby v nedalekém okolí.
Se zastavěnou plochou 230m2 a celkovou plochou pozemku 1942m2, tento penzion nabízí nejen prostor pro podnikání, ale i nekonečné příležitosti pro osobní rozvoj a relaxaci. Ať už hledáte místo pro svůj sen o vedení penzionu, nebo prostě místo, kde byste mohli s rodinou a přáteli trávit nezapomenutelné chvíle, toto je nabídka, kterou si nemůžete nechat ujít.
Vaše budoucí zážitky a úspěchy začínají tady. Těšíme se na Váš zájem a jsme připraveni odpovědět na jakékoli dotazy a uspořádat prohlídku.
PENB nebyl zatím dodán – proto uvádíme třídu G.
Nemovitost lze financovat úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Hevlín, penzion, rekreační objekt, vhodný k podnikání, bazén

Březen 15th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.