Hanušovice OV 1+kk, rekonstrukce, společná zahrada

Cena: 590 000 Kč, Nabízíme ke koupi malý útulný byt v Hanušovicích o přibližné ploše 20 m2. V bytě byla v únoru letošního roku dokončena kompletní rekonstrukce – nové rozvody vody, odpadů, nová elektřina včetně..
Nabízíme ke koupi malý útulný byt v Hanušovicích o přibližné ploše 20 m2. V bytě byla v únoru letošního roku dokončena kompletní rekonstrukce – nové rozvody vody, odpadů, nová elektřina včetně rozvaděče, nové podlahy i dveře, nový elektrický bojler, žebřík a moderní přímotop. Náklady na bydlení jsou nízké : 1248 Kč včetně FO + vlastní elektřina. Pokoj s kuchyňským koutem má cca 14,15 m2, koupelna s WC cca 3,17 m2, předsíň cca 3,15 m2. K bytu patří i podíl na společné zahradě za domem, kterou můžete využít k relaxaci po náročném dni, posezení s přáteli nebo letnímu grilování. Je zde i několik záhonů, na kterých si můžete vypěstovat např. bylinky nebo zeleninu pro využití v kuchyni.
V domě je celkem 6 bytových jednotek v osobním vlastnictví a vlastníci tvoří SVJ. Nachází se v blízkosti vlakového nádraží, má novou střechu a čeká na novou fasádu. Parkování je pohodlné a přímo před domem. Nedaleko je Večerka, Hruška, pivovar Holba.
Vzhledem k poloze města Hanušovic, výborné dopravní dostupnosti, nízkým nákladům a příjemné ceně bytu, je tento byt ideální jako startovací. Město se nachází v blízkosti několika lyžařských areálů – např. SKI areál Kouty, Hynčice Pod Sušinou, je vhodný pro ty, kteří mají rádi lyže, horskou turistku, přírodu, kolo, pro ty, kteří chtějí přijet do Jeseníků kdykoliv a nespoléhat se na hotely či horské chaty.
Z důvodu nedodání PENB, uvádíme třídu G.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Hanušovice OV 1+kk, rekonstrukce, společná zahrada

Březen 29th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.