Exkluzivní prodej cihlového rodinného domu v obci Šelešovice u Kroměříže, pozemek 1269 m2

Cena: 2 300 000 Kč, V exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji velký, samostatně stojící cihlový rodinný dům v obci Šelešovice u Kroměříže (4km). Jde o přízemní dům o dispozici 5+kk (v kuchyni je kuchyňská linka na míru, myčka a horkovzdušná trouba se sklokeramickou varnou deskou. Kuchyň je propojena s obývacím pokojem. Dále se zde nachází další tři pokoje, koupelna v rekonstrukci, dvě toalety, dvě chodby, veranda s posezením a komora, kde je umístěná lednice s mrazákem. Podlahy v kuchyni i všech pokojích jsou plovoucí, v chodbách, koupelně, verandě a na toaletách dlažba. Plastová okna s roletami a sítěmi proti hmyzu, voda a odpady v plastu. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel a ohřev vody bojler. Z hlavní chodby se dostaneme na dvůr, ve kterém je technická místnost s pračkou sušičkou a plynovým kotlem a další bytovou jednotkou o dispozici 1+kk se sociálním zařízením, která může být využívána jako letní kuchyně se společenskou místností. Zde je započata rekonstrukce.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Exkluzivní prodej cihlového rodinného domu v obci Šelešovice u Kroměříže, pozemek 1269 m2

Říjen 3rd, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.