Exkluzivně – Prodej RD/T/G/S, 195 m2, pozemek 1895 m2, Kamenice – Těptín, ul. Tamní

Cena: 12 900 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji dům 3+1/T/G/S, s podlahovou plochou 150 m2, 20 m2 terasa, 30 m2 garáž, 25 m2 sklep, Kamenice – Těptín (okres Praha-východ), ul. Tamní.
RD se nachází 20 km od Prahy na rozlehlých pozemcích, v původní parkové úpravě se vzrostlými stromy.
Dům má zajímavou, členitou dispozici a zajímavé prvky, které umocňují již tak příjemnou atmosféru. Díky kombinaci přírodních materiálů, vysokého stropu v prvním patře a oknům na všechny strany je dům světlý a útulný.
Původní majitelé započali rekonstrukci (je hotové topení plynovým kotlem s možností přepojení na tuhá paliva, koupelna a zateplení domu, je připraven materiál/dveře, podlahy, obložení, atd.).
Vstup do domu je v prvorepublikovém stylu – schodiště a po stranách terasa a příjemně tvarovaný bazén. Ze zádveří s šatnou je velkoryse řešený velký pokoj se dvěma úrovněmi, vysokými stropy s masivními trámy a připojení na krb/krbová kamna. Průchod ke koupelně a schodišti do druhého patra je přepažen umělecky kovanou průhlednou stěnou s akváriem.
Vrchní patro začíná otevřeným prostorem se vstupem do ložnice, druhého pokoje a kuchyně (možnost zbudovat kuchyň v prvním patře).
Dům má částečně pod úrovní sklep, ze kterého je průchod do velké garáže pro dvě auta. Za domem je zahradní domek, zeleninová zahrada a skleník.
Okolo domu je zpevněná (asfaltová) cesta.
Obrovským benefitem jsou rozlehlé pozemky. Původně byly udržovány jako park se stromy, loukou, lavičkami a ručně dělanými lampami.
Lokalita poskytuje občanskou vybavenost, ale i bezvadnou dostupnost do Prahy. Zároveň spoustu přírody a sportu (bazén, sauna, fitness, tenis, golf a další).
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.
Třída G – Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Exkluzivně – Prodej RD/T/G/S, 195 m2, pozemek 1895 m2, Kamenice – Těptín, ul. Tamní

Prosinec 24th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.